Tarmo Noobi külalisloeng "A Le Coq'i lubadus muuta maailm paremaks ja puhtamaks paigaks"

Teisipäeval, 30. novembril, algusega kell 10:15 toimub TÜ geoloogia osakonnas veebipõhine külalisloeng "A Le Coq'i lubadus muuta maailm paremaks ja puhtamaks paigaks", kus A Le Coq'i juhataja Tarmo Noop räägib lähemalt ettevõtte rohehüppe programmist ja vastab teemakohastele küsimustele.

Loengu käigus tutvustab Tarmo Noop A Le Coqi rohehüppe programmi läbi ettevõtte viie konkreetse tegevussuuna. Kindlasti peatub ta ka Eesti jaoks aktuaalsetel teemadel nagu korduvkasutus ja taaskasutus ning milliseid reaalseid samme tuleks astuda, et maailma plastikuprobleemi vähendada.

Loeng on eestikeelne ning toimub MS TEAMS vahendusel

Kõik huvilised on oodatud kuulama!

Clevon ja Isejuhtivate Sõidukite Labor lõid koostöös käed

Clevoni ja Tartu Ülikooli koostöö tulemusel on TÜ isejuhtivate sõidukite labori katseautot nüüd võimalik kaugjuhtida

Õppematerjalide tutvustamine haridustöötajatele Rakveres

Valminud on teaduspõhised materjalid kliimamuutustega seotud õppetegevuseks eri haridusastmetel