Avatud on registreerumine tasuta e-kursusele „Programmeerimisest maalähedaselt“

Oktoobris algab taas Tartu ülikooli arvutiteaduse instituudi vaba juurdepääsuga e-kursus „Programmeerimisest maalähedaselt“. Selle aasta aprillis sai kursus e-kursuse kvaliteedimärgi ning kuulutati ka aasta e-kursuseks 2016.

E-kursus tutvustab osalejatele eestikeelsete materjalide abil sissejuhatavalt programmeerimiskeelt Python ning osalemiseks eelnevaid teadmisi programmeerimisest vaja ei ole. Kursus kestab 10. oktoobrist 6. novembrini ning toimub täielikult e-õppe formaadis.

Kursuse maht on 1 EAP ning osalejalt eeldab see umbes 5-6 tundi iseseivat tööd nädalas, mida on võimalik teha endale sobival ajal.

„Programmeerimisest maalähedaselt“ toimub nüüd juba viiendat korda ning kokku on selle kursuse lõpetanuid üle 2300. Eelkõige on oodatud osalema täiskasvanud õppurid, kes soovivad programmeerimisest rohkem teada saada.

Kursuse edukal läbimisel saavad osalejad Tartu ülikooli täiendõppe tunnistuse.

Info ja registreerumine http://programmeerimine.ut.ee/.

Eno Tõnisson, TÜ informaatika lektor
eno.tonisson@ut.ee