Registreeru matemaatika riigieksamiks ettevalmistavale intensiivkursusele

Matemaatika riigieksamiks ettevalmistav Tartu Ülikooli intensiivkursus algab 1. detsembril ja registreerumine kestab 27. novembrini. Matemaatika riigieksam toimub 21. mail 2021. aastal.

Tartu Ülikooli matemaatikahariduse keskuse programmijuhi Kristel Mikkori sõnul saab e-kursusel osaleja võimaluse õppida iseseisvalt spetsiaalselt ette valmistatud veebimaterjalide (ülesanded, lahendused, videonäited) abil, osaleda konsultatsioonitundides ja küsida nõu õppekeskkonna foorumis.
Intensiivkursuse eesmärk on anda abiturientidele süstematiseeritud teadmisi, ülesannete lahendamise oskusi ja praktilisi nõuandeid matemaatika riigieksami sooritamiseks.

E-kursuse kohta saab lähemalt lugeda Tartu Ülikooli õppeinfosüsteemist. E-kursuse hind on 220 eurot.

Lisateave: Kristel Mikkor, Tartu Ülikooli matemaatikahariduse keskuse matemaatika- ja informaatikaõpetaja õppekava programmijuht, 5669 1395, kristel.mikkor@ut.ee