Loovuse päev

Kui loovus on valla, lahenevad ka kõige keerulisemad küsimused.
18. mail saab teoks esimene Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi loovuse päev.

Peetakse loovusele pühendatud ettekanded. Kell 14.00 astuvad meie ette inspireerivate kõnedega Jaak Vilo, Jaan Aru ja Kuldar Taveter. Ettekanded on inglise keeles.

Loovuse päeva puhul avame Delta hoones kaks arvutiteadusega seotud kunstinäitust. Kunstnikud Kärt Summatavet ja Nerva selgitavad, kuidas digitaalsed töövahendid on nende loomingut inspireerinud ning juhatavad sisse oma autorituurid. Kell 16.00 olete oodatud Nerva digitaalselt loodud teoste maailma autori juhatusel. Kell 16.30 saab tutvuda Kärt Summataveti digitaliseeritud joonistuste näitusega Delta õppe- ja teadushoone erinevatel korrustel.

Õhtu jätkub mõnusa olemisega Delta terrassil, kus elamusi pakuvad džässmuusikud.

Ürituse paremaks korraldamiseks anna palun enda tulekust märku registreerimisvormil. Oled oodatud!

Üritused Tartus - Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Veebruarikuu loodusluuleõhtul esineb filosoof Margus Ott

Üritused Tartus - Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Jaanuarikuu loodusluuleõhtul esineb luuletaja Kruusa Kalju