Skip to main content

LT Õppetöö

Õppetöö lähtub Tartu Ülikooli üldisest õppekorralduseeskirjast, ja teistest üliõpilasi puudutavatest üleülikoolilistest korraldustest

Lisaks on loodus- ja täppisteaduste valdkonnas täpsustavad õigusaktid lõputööde juhiste, kaitsmise korra, doktorantuuri põhimõtete ja muu osas.

Üliõpilastel on võimalus taotleda mitmeid stipendiume. Alates 2021/2022 õppeaastast on valdkond pannud välja stipendiumid parimatele olümpiaadidel osalejatele.

Õppekava osana on ette nähtud ka praktika ja võimalus on õppida semester või aasta välisülikoolis.

 

 

Õppekorraldus üliõpilastele

Akadeemiline kalender

Loodus- ja täppisteaduste valdkonna täpsustavad juhendid ja põhimõtted ning avalduste vormid

Arvutiteaduste instituut

Õppetööga seonduvad küsimused: ati.study@lists.ut.ee

Liivi Luik, õppekorralduse spetsialist,737 5862, r 3002, liivi.luik@ut.ee

Maarja Kungla, õppekorralduse spetsialist, 737 5864, r 3002, maarja.kungla@ut.ee

Füüsika instituut

Galina Posmetuhhova, õppekorralduse spetsialist, 737 5523, galina.posmetuhhova@ut.ee

Keemia instituut

Urve Soonets, õppekorralduse spetsialist, 737 5235, Ravila14a-1006, urve.soonets@ut.ee

Matemaatika ja statistika instituut

Kelli Kalda, referent, 737 5453, r 4104, kelli.kalda@ut.ee

Molekulaar- ja rakubioloogia instituut

Janika Vana, juhiabi, 737 5027, Riia 23b-132, janika.vana@ut.ee

Tehnoloogiainstituut

Anneli Schön, õppekorralduse spetsialist, 737 5043, Nooruse 1-149, anneli.schon@ut.ee

Liina Katherine Viikmaa , õppekorralduse spetsialist, 737 4882, Nooruse 1-149, liina.viikmaa@ut.ee

Ökoloogia ja maateaduste instituut

Botaanika osakond

Kersti Püssa, ökoloogia peaspetsialist, 737 6222, 528 3916, Ülikooli 17-415,L ai 40, kersti.pussa@ut.ee

Geograafia osakond

Heli Raagmaa, õppekorralduse spetsialist, 737 5816, Vanemuise 46-326, heli.raagmaa@ut.ee

Geoloogia osakond

Liili Laan, õppekorralduse spetsialist, 737 5891, Ravila 14a-3004, liili.laan@ut.ee

Zooloogia osakond

Margret Sisask, õppekorralduse spetsialist, 737 5835, 5551 9904, Vanemuise 46-309, margret.sisask@ut.ee

 

Mikrokraadiprogrammid

Tartu Ülikool peab tähtsaks pakkuda täiskasvanud õppijatele paindlikke võimalusi ülikoolis õppimiseks, sest muutuv tööturg ja töö tegemise viisid nõuavad korduvat uute oskuste omandamist. Mikrokraadiprogramm on pikem tervikliku sisuga täiendusõppeprogramm, mis on loodud tasemeõppekava ainete baasil. Programm loob võimaluse omandada lisaeriala või erialased pädevused mõnes kitsamas valdkonnas. Ülikooli mikrokraadiprogrammid on mahuga 12–24 EAP-d. Programmid arvestavad täiskasvanud õppijale sobiva õppimise mahu ja tempoga, olles läbitavad ühe või kahe semestri jooksul.

Loe täpsemalt ja tutvu programmidega
#õppimine
Lähiõpe jätkub.

Kevadsemestril jätkub lähiõpe

Jaga
19.01.2022
#õppimine #sisseastumine #valdkonnast
Jaga
03.01.2022
#kooliõpilasele #õppimine #sisseastumine #valdkonnast #esmakursuslane
Jaga
03.01.2022