JÄRELVAADATAV: Taastamisökoloogia professor Aveliina Helm räägib inauguratsiooniloengul looduse kaitsmisest ja taastamisest

21. märtsil kell 16.15 peab Tartu Ülikooli taastamisökoloogia professor Aveliina Helm ülikooli aulas inauguratsiooniloengu „Kas loodust saab taastada?“
01.03.2023

Loodus- ja täppisteaduste valdkond esitas rektorikandidaadiks professor Jaak Vilo

9. veebruaril toimunud loodus- ja täppisteaduste valdkonna nõukogu koosolekul esitati Tartu Ülikooli rektori kandidaadiks professor Jaak Vilo.
10.02.2023

Loodus- ja täppisteaduste valdkond

Tartu Ülikooli loodus- ja täppisteaduste valdkond on tunnustatud loodusteaduste-, tehnoloogia- ning IT-alase kompetentsi keskuseks Eestis, mis seob kokku teooria, igapäevase praktika ning tulevikurakendused ja -tehnoloogiad. Loodus- ja täppisteaduste valdkonna moodustavad kümme instituuti: arvutiteaduse instituut, Eesti mereinstituut, füüsika instituut, genoomika instituut, keemia instituut, matemaatika ja statistika instituut, molekulaar- ja rakubioloogia instituut, Tartu observatoorium, tehnoloogiainstituut ning ökoloogia ja maateaduste instituut.

Uudised ja teated

#instituudist #koostöö #teadus #uudis
Euroopa Ravimiamet valis Tartu Ülikooli üheks DARWIN EU® võrgustiku andmepartneriks. See on esimene samm terviseandmete ühtse kasutamise poole Euroopas, et tervishoiuteenuste tavapärase osutamise käig
30.03.2023
#kestlikkus #meist mujal
Velle Tolli sõnul oleme trajektooril, kus kliimamuutused kujutavad nii loodusele kui ka inimesele suurt ohtu ja kasvuhoonegaaside heitkoguseid on vaja vähendada senisest kiiremini.
30.03.2023
#rektori valimised #pressiteade
Teisipäeval kohtuvad Tartu Ülikooli rektorikandidaadid avalikul väitluskoosolekul, kus neil on võimalus tutvustada oma programmi põhiseisukohti ja vastata ülikoolipere küsimustele.
29.03.2023
#õpetamine #sisseastumine #täiendusõpe #uudis
Magistriõppe infotund "Matemaatika- ja informaatikaõpetaja" toimub 18. aprillil kell 16-17 õppehoone Delta ruumis 1008 ning veebis.
28.03.2023