Ootame ettevõtteid ja asutusi Delta karjääripäevale osalema

28. veebruaril 2024 toimub kuuendat korda Tartu Ülikooli suurim karjäärimess – Delta karjääripäev. Ülikooli akadeemiline spordiklubi muutub sel päeval elavaks messialaks, kus ettevõtted ja asutused saavad tutvustada oma praktika- ja karjäärivõimalusi. Organisatsioonid ning asutused on oodatud üritusele registreeruma kuni 29. jaanuarini.

Tartu Ülikooli Delta karjääripäeval kohtuvad tööandjad ning arvutiteaduse instituudi, matemaatika ja statistika instituudi, majandusteaduskonna ning tehnoloogiainstituudi üliõpilased. Ettevõtted saavad üritusel pakkuda praktikakohti, tutvustada töövõimalusi ja kujundada oma mainet tööandjana. Üliõpilased omakorda saavad aimu, millised ettevõtted töötajaid otsivad, kust võiks leida hea praktikakoha ja kuhu võiks tulevikus tööle minna.

Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituudi juhataja Heisi Kurigi sõnul saavad ettevõtted Delta karjääripäeval kohtuda suure hulga noorte talentidega. Ettevõtete esindajatel avaneb hea võimalus näidata ennast, sobitada üliõpilastega tutvust ja sõlmida esimesi kokkuleppeid viisil, mis aitaks praktika- ja töökoha otsijal oma õpingud lõpuni viia,” ütles Kurig. 

Taas pakume ettevõtetele võimalust esineda kohapeal karjääripäeva otsestuudios, kus vestluses päevajuhiga saab oma organisatsiooni praktika- ja karjäärivõimalustest rääkida. Otsestuudio jutuajamisi kantakse üle veebis ja spordiklubi ekraanidel ning stuudiokohtumiste salvestusi saab ka hiljem uuesti üle vaadata. Delta karjääripäeval toimub ka messimäng, mille käigus otsivad üliõpilased vastuseid ettevõtete ja asutuste etteantud küsimustele. See on hea võimalus julgustada üliõpilasi oma messiboksi külastama ja jagada enda kohta teavet. 

Eelmistel aastatel on Delta karjääripäeval osalenud 55 ettevõtet ja varasemate aastate põhjal võib karjääripäevale oodata üle 700 õppuri.  

Delta karjääripäeva korraldavad Delta keskuses tegutsevad Tartu Ülikooli instituudid: arvutiteaduse instituut, matemaatika ja statistika instituut, majandusteaduskond ning tehnoloogiainstituut.

Delta karjääripäeva kohta leiab lisainfot ürituse kodulehelt

Tartu Ülikooli üliõpilased Polina Tipakova ja Kirill Nitsenko. 

Narvast Tartusse ülikooli – põnev ja üllatusterohke seiklus

Karl Kruusamäe

Karl Kruusamäe sillutab teed inimese ja roboti võimalusterohkele koostööle

Üritused Tartus - Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Rahvusvahelisel kontserdil Linnujämmil esinevad Tartu Lodjakojas üle-euroopalised rahvuslinnud, muusikud ja luuletajad