Tartu Ülikooli loodusmuuseum ja botaanikaaed

Tudeng, tule teadmistejahile „Elurikkaks!“

Tudengid on õpihimulised, aktiivsed ja seikluslikud, eriti kevadel! Seepärast kutsume osa võtma Tartu Ülikooli loodusmuuseumi ja botaanikaaia mängust, mis suurendab teadmistepagasit. Teadmistejaht „Elurikkaks!“ toimub nii Tartu Ülikooli loodusmuuseumis kui ka botaanikaaias. See on suurepärane võimalus avastada muuseumi või botaanikaaeda ning samal ajal nuputamisülesandeid lahendada. Teadmistejahiga tähistame ühtlasi Tartu Ülikooli botaanikaaia 220. aastapäeva.

Teadmistejaht „Elurikkaks!“ toimub 22. aprillist 30. aprillini Tartu Ülikooli loodusmuuseumis (T–P kell 10–18) ja botaanikaaias (iga päev kell 10–17). Tudengitele on prii pääse ISIC kaardi ettenäitamisel.

Clevon ja Isejuhtivate Sõidukite Labor lõid koostöös käed

Clevoni ja Tartu Ülikooli koostöö tulemusel on TÜ isejuhtivate sõidukite labori katseautot nüüd võimalik kaugjuhtida

Õppematerjalide tutvustamine haridustöötajatele Rakveres

Valminud on teaduspõhised materjalid kliimamuutustega seotud õppetegevuseks eri haridusastmetel