Keemia instituudis kohtuvad Tartu Ülikooli ja Jaapani ülikoolide teadlased

Normal 0 21 false false false ET X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Normaaltabel; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}

Eesti-Jaapani sümpoosion koordinatsiooni ja kvantkeemia rakendustest toimub 10. juunil 2019 Tartu Ülikooli Keemia Instituudis. Sümpoosionil esinevad Jaapani ja Eesti teadlased lühiettekannetega erinevatel keemia ja füüsika aktuaalsetel teemadel, millele järgneb arvamusterohke diskussioon.

"Esimene Eesti-Jaapani sümpoosion  koordinatsiooni ja kvantkeemia rakendustest toob kokku teoreetikud ja praktikud Tartu ülikoolist ning erinevatest Jaapani ülikoolidest nagu näiteks  Kwansei Gakuin Ülikool, Okayama Teadusülikool, Shimane Ülikool. Me loodame, et see üritus aitab olemasolevat koostööd teadusgruppide vahel tihendada ja avab uusi võimalusi teadlaste vahetuseks ning koostööprojektideks. Sellised sündmused on muutunud rahvusvahelise teadustegevuse hädavajalikuks osaks ning nende roll akadeemilise koostöö tugevdamisel kasvab pidevalt," ütleb Professor Mikhail Brik, üks ürituse peakorraldajatest.

 Sümpoosion toimub auditooriumis 1020 Chemicumis (Ravila 14a). Üritus toimub inglise keeles.

Ürituse programm ja registreerumine on leitav siin.

Sümpoosioni toimumist toetavad Tartu Ülikooli Füüsika Instituut, Keemia Instituut ja Eesti Tippkeskus TK141.
 

Lisainfo: prof. Mihhail Brik, mihhail.brik@ut.ee