Autor:
Ruudu Rahumaru

Luuletaja Hasso Krull esineb novembrikuu loodusluuleõhtul

Kolmapäeval, 23. novembril toimub Tartu Ülikooli loodusmuuseumis luuleõhtu poeet Hasso Krulliga, kes kannab ette loodusteemalisi luuletusi.

Loodusluuleõhtu on hubases õhkkonnas kohtumine sõnakunstnikuga ja novembris astub lavale luuletaja Hasso Krull. Õhtu teises pooles saavad vabal laval julgemad esitada omaloomingut. Luuleõhtul kostitame publikut tee ja küpsistega. 

Eesti luuletaja, esseist ja tõlkija Hasso Krull on avaldanud 18 luuleraamatut, 8 esseekogu, tõlkeid ja lasteraamatuid ning pälvinud oma teoste eest preemiaid ja auhindu. Kui kooli läksin, olin päris pikk poiss. Sain vanemaks ja olin juba keskmist kasvu, minust pikemaid oli omajagu. Nüüd olen lühemat sorti meesterahvas. Kas looming on käinud nende muutustega ühte sammu? Või hoopis ümberpöördult? mõtiskles Hasso Krull.  

Loodusluuleõhtu Hasso Krulliga toimub 23. novembril kell 18 Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seminarialal. Osalemine piletiga 3 eurot. 

Loodusluuleõhtu korraldamist toetab Eesti Kultuurkapital. 

 

 

#kultuur #teadus #ühiskonnale #ülikoolist
Emakeelepäeva sõnapilv 3

JÄRELVAADATAV: Emakeelepäeval räägitakse kaasavast keelepoliitikast ja eesti keele õppimisest ning antakse üle ülikooli keeleteo auhind

#instituudist #kultuur
Mauri Gross

Mauri Grossi maalinäitus „Rohepööre“

#kultuur
Arvamusfestivali silt

Tänavusel arvamusfestivalil saab sõna hulgaliselt Tartu Ülikooli liikmeid