Henry Narits

Õppekava „IT mitteinformaatikutele“ on kui rätsepalahendus

Asso Uibo kirjutab, miks ta asus õppima just „IT-d mitteinformaatikutele“.

Hariduse ja töökogemuse poolest on mul sotsiaalteaduste ja majanduse taust, kuid juba aastaid olen otsinud oma oskustele ja teadmistele täiendust hoopis teistsugusest distsipliinist. Kui päris aus olla, siis on sotsiaalvaldkonnad oma filosoofiliste küsimuste, lõpmatute vaatenurkade ja arutlusvõimalustega mind isegi ärritama hakanud. Samas on reaalteadused oma kõige ehedamal kujul minu jaoks liiga abstraktsed ja, olgem ausad, enamasti ka hoomamatult keerulised. Seetõttu on õppekava IT mitteinformaatikutele või ka teised sarnased ümberõppe tüüpi õppekavad just ideaalne üleminek, et ühendada omavahel mitmeid erinevaid distsipliine.

Loe edasi blogist.

LT lõpuaktus 2022

Magistriõppe lõpuaktus 2023

LT lõpetamine 2022