Photo:
Silvia Luik

Tartu vaksalis tervitab möödujaid rongist maha jäänud kaelkirjak

Tartu Ülikooli loodusmuuseum tähistab koos loodus- ja täppisteaduste valdkonnaga 220. aastapäeva. Sünnipäeva on tähistama tulnud ka kaelkirjak, kelle vineerist duplikaat Vaksali platsil kutsub samme seadma muuseumisse.

Eesti vanima muuseumi, Tartu Ülikooli loodusmuuseumi asutamise päevaks loetakse 6. aprilli. 220. aastapäeva tähistab muuseum koos loodus- ja täppisteaduste valdkonnaga kuu aega hiljem, 9.–14. maini.

Aastapäeva programmiga on võimalik tutvuda loodusmuuseumi kodulehel.

Loe edasi Delfist ja Postimehest

#teadus #ühiskonnale

Elizaveta Yankovskaya kaitseb doktoritööd „Quality estimation through attention“

16.05.2022